Cupit vuonna 2002

Maantiecup - pisteet
Masters cup - pisteet
Kultainen Kampi - pisteet
XC ja DH cupit - DH pisteet - XC pisteet
Fillari-lehti cup
Pohjois-Suomi Cup - pisteet
MTB-enduro Trek-cup
BikeTrial Cup

Cyclo Cross -cup

Cupit 2001
Cupit 2000

Tulokset 2002
24.2. Rajakylän Talvi-enduro
9.3. Biketrial Stadin Indoor
10.3. Talvi-enduro Paloheinä
10.3. Messilän Lumibiker-X
17.3. Meri-Teijo DH
20.4. Bisan tempo
20.4. Bisa GP
21.4. Etelän Helvetti pistekilpailu
27.4. Mynämäki
28.4. Turun TS-kortteli
28.4. Meri-Teijon DH
28.4. Bike Trial Parainen
4. ja 5.5. Susiajo
9.5. Tikkurilan kortteli
11.5. Satakunnan ajo
12.5. XC cup #1 Myyrmäki
12.5. Hyvinkään DH
18.5. XC Cup #2 Hyvinkää
18.5. Nivalan tempo
19.5. Röykän enduro
19.5. Pyhäjärven ajot
25.5. Pirunpolkaisu
25.5. Malminkartanon X4
25.5. Roopen mäkitempo
25.5. Länsi-Uudenmaan Tempo, Mustio
26.5. Malminkartanon DH
26.5. Rosendahl GP
26.5. Bike Trial Paimio
1.6. Turun ratakilpailu
2.6. 4. Hämeenlinnan Tarmo MTB XC Cup #3
8.6. Porvoon OP-kortteli
9.6. Porvoonajo
9.6. Raahen terästempo
9.6. Raahen kortteliajo
12.6. Hesa GP
15.6. Ounastempo
15.6. Napapiirin Kortteliajo
15.6. Parran MTB XC Cup #4
15.6. BikeTrial Särkänniemi
16.6. Tapionsillan lenkki
16.6. SM DH Teuva
15. -16.6. Länsiväylä etappiajo kirikilpailu kaikki luokat IK-32:n sivulla
28.6. SM Tempo Kuopio
29.6. Tahko MTB 120 tahkovuori
29. - 30.6. SM Maantie  Kuopio
30.6. Yöttömän Yön DH Rovaniemi
3.7. 9. Tarmon Tempo Outokumpu
6.7. Bike Trial Hanko
6.7. Riihimäki Tempo
6.7. Kouvola DH
7.7. P-68 tempo Turku
13.7. ILM Tempo Tampere
14.7. ILM Maantie Tampere
20.7. PM XC Teuva
21.7. PM DH Teuva
26. - 28.7. Rata SM Helsinki
27.7. Kuopio MTB XC Cup #6
28.7. 13. Laihian Ajot
28.7. Joensuu Rocsport xc cup #7
29.7 Yöttömän Yön MTB XC
3.8. Lamminpään MTB XC cup #8
4.8. Sisu kisa Tampere
4.8. 17. Tarmo-Tempo, Pori
10.8. SM Paritempo, Kangasala
10.8. Närpiön Tempo
11.8. SM Kriterium, Pori
16.8. Lahti GP
17.8. Porvoon Energia kortteliajo
17.8. Heinolan TREK-enduro
17.8. MTB Special Parolannummi
18.8. Leijona-ajot Hämeenlinna
18.8. Mikkelin Kortteli
23.8. Tour de Levi Tuikun Tempo
23.8. Tour de Levi Koff kortteli
24.8. Vesijärven Tempo
24.8. Tour de Levi lopputulos
24.8. Bike Trial Kirkkonummi
25.8. Nuuksion Pitkäjärven ympäriajo
25.8. Kangasala XC cup #9
31.8. XC SM Kerava, Keinukallio
31.8. Finnish GP, Kokkola
7.9. SimDeKlim tempo ja Liedon kortteli
8.9. SimDeKlim Hirvensalon ajo
8.9. Biketrial Parainen
14.9. Picaron Cyclo Cross, Jyväskylä
16.9. Turku Sprint-enduro
21.9. Messilä DH
22.9. Finlandia Maastopyöräily. Messilä
28.9. Tampere Cyclo Cross
29.9. Palava heinä Cyclo Cross, Paloheinä - Helsinki
6.10. SM Cyclo Cross, Kangasala

etusivulle