Tulokset 2003:
5.10. Cyclocross SM, Peurunka
4.10. Tekovale DH, Meri-Teijo
28.9. Kangasala cyclocross
27.9. Paloheinän cyclocrossi
21.9. BikeTrial Parainen pisteet
20.9. Messilä DH
13.9. Enduro Turku
9.9. Hämeen aluemestaruus DH, Mustavuori
6.9. MTB XC SM, Kangasala
2.9. Hämeen aluemestaruudet, MTB XC
2.9. Merida Cup, Korso
31.8. SimDeKlim, yhteiskilpailu
31.8. SimDeKlim, maantie Hirvensalo
30.8. SimDeKlim, kortteli Lieto
30.8. SimDeKlim tour, tempo Lieto
26.8. Merida Cup, Oulunkylä
24.8. BikeTrial SM 3/3, Kirkkonummi
24.8. XXIX Pyhäjärvi ajot
24.8. Gary Fisher Marathon Cup. Luukkaa
23.8. Vesijärven tempo
23.8. Tour de Levi, yhteiskilpailu
23.8. Tour de Levi, Hotelli Levitunturin ajo
23.8. Tour de Levi, Hullun Poron Polkaisu
22.8. Tour de Levi, Hotelli K5 kortteli
22.8. Tour de Levi, Tuikun tempo
19.8. Hämeen aluemestaruustempo
17.8. Leijona-ajot, Hämeenlinna
17.8. Lahti GP
16.8. Mikkelin kortteli
12.8. Merida Cup, Myllykylä
9.8. Kukkulan kingi
9.8. Kukkulan kingi, mäkitempo
9.8. SM Kriterium, Turku
9.8. Dexal MTB, Gary Fisher Cup, Vantaa
9.8. Paritempo SM, Turku
5.8. Merida Cup, Söderkulla
3.8. Alvajärven ympäriajo
2.8. Timeless enduro, Rovaniemi
29.7. Merida Cup, Seutula
27.7. Paimio Bike Trial
27.7. Tarmo-Tempo, Ulvila
27.7. Joensuu MTB
26.7. Puijonsarvi MTB
22.7. Merida Cup Talma
20.7. DH SM, Jyväskylä (PDF 3 megaa)
20.7. Gary Fisher Cup, Kuusankoski
18.-20.7. Ratapyöräilyn SM ja ILM, Tampere
13.7. 2. Halikko enduro
13.7. XC-cup Mikkeli
12.7. Tampere GP
10.7. Keirin ja joukkuesprintti SM, Velodrom
8.7. Merida Cup rata AM
6.7. Mielakka XC
6.7. Laihian ajot
5.7. Ekokem Tempo, Riihimäki
3.7. Ratakilpailu, Lamminpää
1.7. Merida Cup, MTB Mätäkivenmäki
29.6. Maantie SM miehet Elite
28.6. Yöttömän yön MTB, Ounasvaara
28.6. Maantie SM Naiset, N-18 ja M-18
27.6. Tempo SM
15.6. 3. Tapion lenkki
15.6. Kauhajoki tempo
15.6. Bike Trial, Vantaa
15.6. Timeless Endurocup, Hamina
15.6. Calpis DH
15.6. Kuopion Etapit, yhteiskilpailu
15.6. Kuopion Etapit, maantie
14.6. 19. Ounas tempo
14.6. Calpis Bikercross
14.6. Napapiirin kortteli
14.6. Kuopion Etapit, kortteli
14.6. Kuopion Etapit, mäkitempo
12.6. Helsinki GP
10.6. Merida Cup joukkueajo
8.6. Porvoon ajot
7.6. Fonson junioriajot, Porvoo
7.6. OP Grand Prix, Porvoo
7.6. Pohjoissuomen tempomestaruudet
3.6. Merida Cup Solvalla, aika-ajo AM
1.6. 5. Tarmo-MTB
1.6. Länsirannikon tempo
25.5. Bike Trial Parainen
25.5. P-68 ratakilpailu Turussa
25.5. Hyvinkään DH: M14, M16, M18, Miehet, M30, Jokkis
25.5. Rosendahl GP
24.5. 3. Roopen Tempo
24.5. Länsi-Uudenmaan tempo, Mustio
24.5. Hyvinkää Dual karsinta, kaavio
24.5. Gary Fisher Cup, Pirunpolkaisu Messilä
20.5. Merida Cup Paloheinä
18.5. Röykän enduro
IK- etappi: Yhteiskilpailu-Elite-N-18/Naiset-M-18/Kilpa-M-16
18.5. Panther-ajo M-10 - N-16 Cup-luokat
17.5. Nivalan Tempo
17.5. Siuntion ajo M-10 - N-16 Cup-luokat
16.5. Hessburger tempo M-10/12/14 N-10/12/14/16 M-16 M-30/70 Cup-luokat
13.5. Merida Cup Keinukallio, maasto avoin luokka junnut
10.5. Hakunila Dexal MTB
11.5. Satakunnan-ajot, maantie  YHTEISKILPAILU
10.5. Satakunnan-ajot, kortteli
10.5. Satakunnan-ajot. prologi
6.5. Merida Cup Porvoo, kortteli
4.5. Hedeby MaxPlus (MTB XC)
4.5. Susikierros, linja-ajo
3.5. Sten Sture pokalen (MTB XC)
3.5. Susikierros, tempo
1.5. Teuvan mäkitempo
27.4. Meri-Teijon DH
27.4. 46. TS-Kortteli, Turku
26.4. 32. Mynämäen ajot
23.4. Mjölby-Biken, mtb
22.4. Merida Cup Eläintarha, mtb
19.-20.4. Maxim Tour, Vantaa (tempo, GP ja Etelän Helvetti)
19.4. Maxim Potkut, kickbike kilpailu Hakunilassa
13.4. Tampereen dirtty
5.4. Kultainen Kampi sisähalliajot Turussa
22.3. Kultainen Kampi sisähalliajot Liikuntamyllyssä
9.3. Wayne's Coffee Biker Cross
8.3. Wayne's Coffee Biker Cross
23.2. Talvienduro, Helsinki
8.2. Karhuhallin ratapyöräily, Pori
1.2. Messilä Biker-X
18.1. Biketrial Haaga

etusivulle