Tulokset 2007
7.10. Cyclo Cross SM, Espoo
6.10. Timeless DH-cup, Himos
30.9. Sigma marathon Cup, Hämeenlinna
29.9. Xíria cyclocross, Tampere
23.9. Finlandia MTB, Messilä
16.9. KMC Super XCO Cup ja Kultainen Kampi, Paloheinä
15.9. Porvoon Tempo
9.9. SM MTB maratooni, Tampere - Sigma Super Marathon (60 km)
8.9. Mustavuori DH, Tampere
4.9. SRAM-cup Hyvinkää
4.9. Sodankylän kunnan ja OPP:n mestaruuskilpailut, Sodankylä
2.9. Continental Super Road Cup, Ahvenisto
2.9. 22. Leijona-ajo, Hämeenlinna
1.9. 4. Leijona Masters maantie, Hämeenlinna
28.8. SRAM-cup AM tempo, Vihti
26.8. Tour de Ora, Sodankylä - cupin pisteet
26.8. Laihia-Tempo
26.8. Sigma Super Marathon Cup, Nuuksio-Luukki
25.8. Sodankylän kortteli
25.8. Kouvola DH
25.8. Paritempo SM, Laihia
23.8. Nuorison ratakilpailu
21.8. SRAM-cup paritempo, Seutula
19.8. XC SM Vantaan Myyrmäki
19.8. Hyypänlaakso ajo
18.8. Ep Etapit, maantie - yhteistulokset
18.8. Kauhajoki tempo
17.8. EP Etapit Seinäjoki GP
17.8. EP Etapit Prologi, Seinäjoki
16.8. Ratapyöräilyä, Velodromi
14.8. SRAM-cup AM xco, Keinukallio
12.8. KMC Super XCO Cup - Kukkulan Kingi, Syötekeskus
12.8. Sigma Super Marathon Cup, Joupiska
12.8. Kriterium SM, Eläintarha - Helsinki
11.8. Puruveden ympäriajo, Punkaharju
9.8. KK rata, Velodromi
7.8. SRAM-cup, Söderkulla
7.8. "Pilgrims" rata-ajot, Rovaniemi
5.8. Masterien PM, maantie, Turku-Hirvensalo
5.8. Alvajärven ympäriajo, Pihtipudas
4.8. Masterien PM, aika-ajot, Turku
4.8. Levi K-80
4.8. Lapland pyöräily
2.8. Ratakilpailut, Velodromi
31.7. SRAM-cup Sipoo, Rajakulma
29.7. SM ja ISM rata eräajo, 2 km, joukkuesprint ja linja-ajo
29.7. Alamäkiajon SM, Timeless cup, Vuokatti
28.7. Sigma Super Marathon Cup, Vuokatti
28.7. SM ja ISM rata 3 ja 4 km aika-ajo, 4 km joukkue, Turku
28.7. SM ja ISM rata 2 km aika-ajo, Turku
28.7. SM ja ISM rata 500 m aika-ajo, Turku
28.7. SM ja ISM rata 1 km aika-ajo, Turku
24.7. L-Suomen aluemestaruus rata, Turku
24.7. SRAM-cup AM rata, Velodromi
22.7. ISM maantie, Sipoo - jatkuu
21.7. ISM tempo, Sipoo - jatkuu - joukkue
19.7. Ratakilpailu, Velodromi
17.7. SRAM-cup, Seutulankylä
15.7. 31. Mäntsälän ajo
15.7. Kuusankoski MTB Marathon
15.7 Närpiön maantie
14.7. Närpiön tempo
13.-14.7. Kultainen Kampi maarata, Rovaniemi
10.7. SRAM-cup, Mätäkivenmäki
8.7. Timeless DH hyvinkää
7.7. Riihimäki tempo
5.7. Ratakilpailut, Velodromi
3.7. SRAM tempo, Rantakulma Hyvinkää
1.7. SM maantie, miehet, Kälviä
30.6. SM maantie, nuoret ja naiset, Kälviä
29.6. SM-tempo, Kälviä - joukkue
26.6. SRAM AM maantie, Hyvinkää
21.6. Yöttömän Yön ajo, Kuusamo
21.6. Rata SM osa I, Helsinki
16.-17.6. Ounastempo, Santa's kortteli, ST1-maantie ja yhteiskilpailu, Rovaniemi
16.6. Kultainen Kampi ratakilpailut, Tampere
13.6. KV ratakilpailut, Helsinki
10.6. 73. Porvoon ajot
10.6. Junioreiden 4-päivän ajo, pisteet
9.6. 19. OP GrandPrix, Porvoo
9.6. 20. Fonson ajot, Porvoo
9.6. Tarppi XC-maastoajo, KMC Super Cup 1. osakilpailu
7.6. Junioreiden 4-päivän ajo, aika-ajot velolla
6.6. Sotungin Tempo
6.6. SRAM-cup Rusutjärvi
3.6. Korson MTB Marathon
3.6. Meri-Teijo DH
3.6. Mynämäen Tempo
31.5. Ratakilpailut, Velodromi
29.5. SRAM-cup Leppävaara
24.5. Ratakilpailut, Velodromi
22.5. SRAM-cup, Kuusijärvi
20.5. Airix Kriterium, Tampere
19.5. Nivalan tempo
19.5. 3. Killin Kaivin GP, Tampere
17.5. Hesburger-tempo, Espoo
15.5. SRAM-cup Mellunkylä
13.5. Rosendahl GP, Tampere
12.5. 14. Satakunnan ajot, maantie yhteiskilpailu
12.5. 14. Satakunnan ajot, prologi
8.5. SRAM-cup, Myllykylä
6.5. Susiajo, Sipoo
5.5. MTB Enduron I SM-osakilpailu, Helsinki
5.5. Etelä-Suomen Energia ajot, Sipoo
1.5. Lahti GP
29.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
28.4. TS-kortteli, Turku
24.4. SRAM-cup Eläintarha
22.4. Sotungin Tempo, Vantaa
15.4. 9. Lattomeri-ajot, Pori
17.2. Nuorison sisäratapyöräilyt, Liikuntamylly Helsinki

etusivulle