TULOKSET 2012

  Tulokset vuodesta 1999 alkaen   KM tulospalvelu   Maalikamerakuvia    
               
10.3. Talvi DH, Tampere 03.6. Korso XCM 9.-14.7. U6 Cycle Tour, Ruotsi 16.8. Ratakilpailut, Helsinki
11.3. KK rata, Helsinki 03.6. Mynämäen tempo        
11.3. Wattbike SM, Helsinki 03.6. Riga GP (pdf) 12.7. KK ratakilpailu, Helsinki 18.-19.8. Pyhä XCO
24.3. Talvi DH, Kuopio     15.7. Joupiska MTB, Seinäjoki 18.8. Messilä DH, Hollola
    07.6. 4-days, Prologi 15.7. Leijona GP, Hämeenlinna 19.8. Laihian tempo
9.4. Lattomeri, Pori 08.6. 4-days, Mätäkivi Kriterium     19.8. MERIDA MTB, Hollola
    09.6. 4-days, Maantie 19.7. Ratakilpailu    
14.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu 10.6. 4-days, finaali, Porvoo 21.7. SM rata, Helsinki 23.8. KK ratakilpailu
15.4. TS-Korteli 09.6. Louskun tempo 22.7. Vantaan kuntoajo    
    09.6. Fellmanin ajo, Lahti 22.7. SM alamäki, Jyväskylä 25.8. BMX CUP, Lahti
21.4. Riihimäki tempo 09.6. Antikkala DH, Kuopio 22.7. XCO mestaruuskilpailut, Kouvola 25.8. Luukin MTB Maraton
22.4. AHH maantieajo, Hyvinkää 10.6. Porvoon ajo        
    10.6. Habanero XCO 27.-29.7. SM ja ISM rata 01.9. XCO Korso
28.4. Sipoon tempo 28.7. Alvajärven ympäriajo 02.9. Tour de Helsinki
12.6. Helsinki GP 28.7. OK 2012, maantie, miehet    
03.5. Ratakilpailut, Helsinki 14.6. KK rata 29.7. OK 2012, maantie, naiset 8.-9.9. SFI:n mestaruuskilpailut
15.6. SM tempo, Lieto 29.7. Peurunka tempo, Laukaa 9.9. Lieto XCO, Lieto
05.5. Nivalan korttelit 16.6. SM maantie, N-18, M-18, naiset 29.7. Kuusankoski MTB Maraton 9.9. Meri-Teijo DH, Salo
05.-06.5. Satakunnan ajot 16.6. DH, Jyväskylä    
6.5. Skins XCO, Hyvinkää 16.6. MTB Maraton, Jyväskylä 01.8. OK 2012, aika-ajot 15.9. Maasto duathlon SM
    17.6. SM maantie, miehet, miehet U23 02.8. SM rata, miesten linja-ajo 15.9. Tähtisadeajot, Jyväskylä
10.5. Kultainen Kampi ratakilpailu     4.-5.8. Mastereiden PM kilpailut, Ruotsi 15.-16.9. BMX, Turku
    30.6. KK ratakilpailu, Kauhajoki 4.-5.8. BMX PM 16.9. SM XCM Maraton, Hyvinkää
12.5. Länsi-Uudenmaan tempo 30.6. Kauhajoki tempo 4.8. Tienoon tempo, Lieto    
12.5. Skins Maraton, Hyvinkää     4.8. Jämi 84 18.9. MM aika-ajo, naiset
30.6.-1.7. Rata SM, Omnium, Helsinki 5.8. SM XCE
12.5. Killin Kaivin GP, KK osakilpailu 1.7. Hyypänlaakson ajo, Kauhajoki 5.8. Ruskon tempo 22.9. MM, maante, naiset
13.5. 32. FUJI-Peloton GP, Tampere 1.7. Hervanta DH, Tampere 5.8. SM Kortteli, Ylöjärvi 23.9. MM, maantie, juniorit
    5.8. Pyssymäki MTB, Nivala 23.9. XCM cupin finaali, Tampere
19.5. Pyhäjärvi ajot (tempo), Säkylä 5.7. Ratakilpailu, Helsinki 5.8. Puruvesiajot
19.5. Pyhän Tempo         30.9. DH Mielakka, Kouvola
19.5. Valkeakoski MTB 6.7. Tervaetappi, KK rata 9.8. Nuorison ratakilpailut, Helsinki 30.9. Tiirimaan valloitus, Hollola
20.5. Tornikeskus DH, Klaukkala 7.7. Tervaetappi, tempo 11.-12.8. Saariselkä MTB weekend    
20.5. Porin Tarmon maantie 7.7. Tervaetappi, maantie 11.-12.8. BMX Tampere 14.10. SM Cyclocross
    7.7. SM paritempo 11.8. ISM-aika-ajo, Vantaa    
26.-27.5. Barents GP 7.7. DH Åre 12.8. ISM-maantie, Vantaa
29.5. KK ratakilpailu, Turku 8.7. Tervaetappi, kriterium ja yhteistulos 12.8. DH, Hyvinkää    
31.5. Ratakilpailu, Helsinki 8.7. Massi XCO, Ulvila