Tulokset 2015

17.1. Wattbike SM, Espoo 4.6. Ratakilpailut, Helsinki 1.8. Harjuntempo
    5.6. Mätäkivi GP, Tuusula 2.8. Puruvesi ajot
14.2. Wattbike, Tampere 6.6. DH Cup #2, Jyväskylä 6.-9.8. EM maantie, Viro
15.2. Tryathlon 2015, Tampere 6.6. Fellmanin ajot 8.8. BMX Race Suomi Cup, Lahti
    6.6. 4-race aika-ajo ja maantie, Vantaa 8.8. Pyssymäki MTB maraton, Nivala
1.3. Ratakilpailu, Liikuntamylly 7.6. 4 race yhteiskilpailu 8.-9.8. Barents Summer Games, Pudasjärvi
14.-15.3. SM Omnium, Pietari 7.6. Porvoon ajot 9.8. Imatra MTB
    7.6. Vaasa XCO 9.8. Porvoon Kuntoajot
19.4. Lattomeriajo, Ulvila 11.-13.6. Helsinki GP 15.8. ISM tempo, Pikku-Syöte
25.4. SK muistoajot, Turku 13.6. Kauhajoki Tempo 15.8. SM Trial, Helsinki
26.4. TS kortteli, Turku     yhteiskilpailu 13.6. BMX Race Cup #2, Helsinki 16.8. ISM maantie, Pikku-Syöte
    13.6 MTB Marathon, Jyväskylä 16.8. Merida MTB Finland, Hollolla
1.-3.5. Naisten etappiajo, Vantaa, Helsinki 14.6. Hyypänlaakson ajot, Kauhajoki 22.8. Laihian ajo
2.5. Tienoon tempo, Lieto 24.6. SM tempo, Pori 22.-23.8. Satakunnan ajot
9.5. JPH Fysio Tempo, Mouhijärvi 24.6. PoTa tempo, Pori 23.8. SM paritempo, Oulu
9.5. Peurunka MTB 400 Marathon, Laukaa 27.6. Vantaankoski Race 23.8. SM BMX, Helsinki
9.5. Hyvinää GP 27.6. DH SM, DH Cup #3, Nilsiä 23.8. Korso XCO, Vantaa
9.5. Hyvinkää MTB, kuntoajo 27.-28.6. SM maantie, Vantaa 29.8. DH Cup, Turenki
12.5. Ratakilpailut, Helsinki     29.8. Pyhäjärvi ajo, Säkylä
16.5. Killin Kaivin GP, Tampere 3.7. Ratakilpailut, Helsinki 29.8. MTB Green Race Marathon, Taivassalo
16.5. Järvikylän tempot, Nivala 4.-5.7. Tervaetapit, Oulu 30.8. Tour de Helsinki
16.5. Länsi-Uudenmaan tempot, Mustio 9.7. Ratakilpailut, Helsinki    
17.5. Rosendahl GP, Tampere 11.7. XCM Marathon, Valkeakoski 5.9. Ruskon tempo
21.5. Ratakilpailu, Helsinki 12.7. XCO Valkeakoski 5.9. Luukin MTB Maraton
22.5. Hyvinkää AHH etappiajo, kortteli 12.7. SM kortteli, Pori 5.9. Sappee MTB, Pälkäne
23.5. Hyvinkää AHH etappiajo, aika-ajo 16.7. Ratakilpailut, Helsinki 6.9. Tähtisadeajot, Jyväskylä
23.5. Hyvinkää AHH etappiajo, maantie 18.7. XCE  SM, Mynämäki 12.9. Hyvinkää XCO
23.5. Pyhän tempo 18.7. Peurunka tempo 13.9. Seitsemän veljeksen XCM, Nurmijärvi
23.5. DH cup, Tampere 18.7. SM rata, Helsinki 19.9. XCM SM ja ISM, Valkeakoski
23.5. BMX Cup, Turku 19.7. XCO SM, Lieto  26.9. BMX Race Suomi Cupin finaali, Tampere
24.5. Luosto Road, Sodankylä 19.7. XCM Maraton, Seinäjoki    
24.5. Hyvinkää AHH etappiajo, maantie  25.7. PM Master, tempo, Vantaa 3.10. 3rd Annual Season Final, Helsinki
  AHH etappiajo, yhteistulos 25.7. Lahti Bike Weekend Marathon 4.10. 10. Pirkka MTB, Ylöjärvi
24.5. XCO Cup, Viitasaari 26.7. PM Master, maantie, Vantaa 18.10. SM Cyclocross, Oulu
28.5. Ratakilpailut, Helsinki 31.7.-2.8. SM rata, Helsinki    
    1.8. Alvajärven Ympäriajo, Pihtipudas 14.11. Wattbike, Hyvinkää